Przejdź do treści
Szukaj

iRobot Roomba 980

Intensywny tryb życia, natłok obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz chęć zachowania zdrowego balansu między pracą a wypoczynkiem sprawiają, że nieustannie musisz dbać o odpowiednią logistykę codziennych spraw. W tym celu warto skorzystać z tego, co ma dziś do zaoferowania nowoczesna technologia. Producenci gadżetów elektronicznych już od wielu lat starają się ułatwić między innymi dbanie o porządek w domowym zaciszu.

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale pragniesz cieszyć się lśniącymi podłogami pozbawionymi kurzu i innych zanieczyszczeń bez konieczności zatrudniania firmy usługowej, która pozbędzie się ich za Ciebie? Żaden problem! Cenny czas, jaki będziesz mógł spożytkować na coś znacznie ciekawszego i przyjemniejszego, zyskasz, zaopatrując się w specjalne urządzenie, które przejmie od Ciebie te nielubiane obowiązki. Jeżeli nie wiesz, jaki robot sprzątający wybrać, uważnie zapoznaj się z poniższym zestawieniem. Tam z pewnością znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu. Niech Twój dom lśni!

5. iRobot Roomba 980

Ranking robotów sprzątających otwiera iRobot Roomba 980. Wyposażono go w czujniki optyczne i akustyczne, które pozwalają odnaleźć obszary, gdzie zgromadziło się wyjątkowo dużo brudu, by poświęcić im najwięcej uwagi. Sprzęt radzi sobie także z miejscami tuż przy krawędziach mebli, ścianach czy w narożnikach. Gumowe szczotki o imponującej elastyczności znakomicie dostosowują się do rodzaju sprzątanej powierzchni bez względu na to, czy jest to drewno, kamień czy miękkie włókna dywanu albo wykładziny. Specjalna aplikacja umożliwi Ci obsługę urządzenia przy pomocy smartfona lub tabletu niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz. Robot jest w stanie pracować nieustannie przez dwie godziny, co stanowi znakomity wynik. Czekają Cię generalne porządki i wiesz, że to nie wystarczy? Nie musisz się martwić, bo gdy Roombie 980 zabraknie energii, uda się do stacji dokującej, a dokończy powierzone jej zadanie po tym, jak już się naładuje.

4. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Biały

Który robot sprzątający wybrać, kiedy zależy Ci na kompleksowym dbaniu o czystość? Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro to godna uwagi propozycja. Może funkcjonować w 3 różnych trybach sprzątania, zamiatając i myjąc jednocześnie. Starannie zaprojektowany laserowy system nawigacji LDS i 12 czujników pozwalają na odpowiednie zaplanowanie trasy oraz sprawne poruszanie się po pomieszczeniach, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej efektywności. Dodaj do tego ekonomiczny charakter, który zapewnia inteligentne sterowanie takimi zasobami jak woda. Zbiornik właściwie ją dozuje, zapobiegając wyciekom lub nadmiernemu zużyciu. Aplikacja MiJia pozwala obserwować postępy pracy sprzętu, planować jej harmonogram i dowolnie zmieniać tryb. Imponująca precyzja, duża moc oraz bateria pozwalająca na 110 minut nieprzerwanego sprzątania – brzmią świetnie!

3. iRobot Braava Jet M6 M6138

Jaki robot sprzątający będzie dobrym wyborem dla miłośników gadżetów i rozwiązań z kategorii smart dom? Z pewnością iRobot Braava Jet M6 M6138, który jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google oraz Alexa. Mopuje i zamiata, wykorzystując do tego szereg różnych nakładek. Jego pojemność wynosi 0,45 l, a ogromnym atutem jest to, że potrafi sprzątać nieprzerwanie przez 150 minut! Dzięki temu spełni Twoje potrzeby również wtedy, gdy posiadasz spore mieszkanie bądź dom. Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem nawet tych miejsc, do których dostęp jest utrudniony. Co więcej, współpracuje z właścicielem i sam sugeruje konieczność posprzątania, gdy wykryje zbyt wysokie stężenie pyłków w powietrzu. Pozbędzie się z Twojego otoczenia kurzu, sierści, plam czy piasku.

Jeżeli chodzi o ten robot sprzątający, ranking bez niego nie byłby kompletny. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Set Czarny wyróżnia się dwukanałową konstrukcją służącą do pobierania kurzu i wysokim przepływem powietrza, który umożliwia opróżnianie pojemnika na zgromadzone zabrudzenia w 10 sekund! Opcja dopasowywania mocy ssania do aktualnych potrzeb ułatwia robienie porządków na Twoich własnych zasadach. Ponadto specjalna technologia unikania przeszkód sprawia, że odkurzacz może wypełniać powierzone mu zadania bez kolizji. Inteligentny czujnik zapobiega upadkom ze schodów, a laserowa nawigacja ułatwia skanowanie otoczenia i tworzenie planu oczyszczenia go z zabrudzeń. Żaden dywan ani próg nie będą stanowiły dla niego problemu! Ten model nie tylko jest praktyczny, ale cechuje go również nowoczesny, atrakcyjny dla oczu design.

1. iRobot Roomba i7i7150

Jeśli zastanawiasz się, jaki robot sprzątający będzie dla Ciebie odpowiedni, przyjrzyj się uważnie modelowi iRobot Roomba i7i7150. Reaguje na dokładne komendy, które uwzględniają pomijanie określonych pomieszczeń tak, byś mógł cieszyć się spokojem oraz prywatnością. Jest równie skuteczny w walce zarówno z dużymi zanieczyszczeniami, jak i z cienkimi warstwami kurzu. Reaguje na polecenia głosowe, a także te wydawane przy pomocy aplikacji na smartfony oraz tablety. Dodatkowa szczotka boczna zwiększa jego efektywność, a czas potrzebny do pełnego naładowania urządzenia to zaledwie 3 godziny. Działa stosunkowo cicho, dlatego nie musisz obawiać się, że będzie generował zbyt wiele hałasu i zakłócał spokój. Możliwość planowania sprzątania na konkretne dni bądź godziny ułatwia cieszenie się doskonałą organizacją, czyniąc z tego robota Twojego nieodłącznego domowego pomocnika!